conti_xpz825bp
conti_xpz825bp_2
conti_xpz825bp
conti_xpz825bp_2
CONTI XPZ825BP conti v fo v-belt 825 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 825
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 825 mm
  • Inside length: 787 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX325
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717298
  • Supplier number: CONTI XPZ825BP
Length
825
Width
9,7 mm
Reference length ld
825 mm
Inside length
787 mm