conti_xpz837bp
conti_xpz837bp_2
conti_xpz837bp
conti_xpz837bp_2
CONTI XPZ837BP conti v fo v-riem 837 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 837
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 837 mm
  • Binnenlengte Li: 799 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX331
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717304
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ837BP
Lengte
837
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
837 mm
Binnenlengte li
799 mm