conti_xpz837bp
conti_xpz837bp_2
conti_xpz837bp
conti_xpz837bp_2
CONTI XPZ837BP conti v fo v-belt 837 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 837
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 837 mm
  • Inside length: 799 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX331
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717304
  • Supplier number: CONTI XPZ837BP
Length
837
Width
9,7 mm
Reference length ld
837 mm
Inside length
799 mm