conti_xpz850bp
conti_xpz850bp_2
conti_xpz850bp
conti_xpz850bp_2
CONTI XPZ850BP conti v fo v-riem 850 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 850
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 850 mm
  • Binnenlengte Li: 812 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX335
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717311
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ850BP
Lengte
850
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
850 mm
Binnenlengte li
812 mm