conti_xpz850bp
conti_xpz850bp_2
conti_xpz850bp
conti_xpz850bp_2
CONTI XPZ850BP conti v fo v-belt 850 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 850
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 850 mm
  • Inside length: 812 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX335
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717311
  • Supplier number: CONTI XPZ850BP
Length
850
Width
9,7 mm
Reference length ld
850 mm
Inside length
812 mm