conti_xpz962bp
conti_xpz962bp_2
conti_xpz962bp
conti_xpz962bp_2
CONTI XPZ962BP conti v fo v-riem 962 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 962
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 962 mm
  • Binnenlengte Li: 924 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX380
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717410
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ962BP
Lengte
962
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
962 mm
Binnenlengte li
924 mm