conti_xpz962bp
conti_xpz962bp_2
conti_xpz962bp
conti_xpz962bp_2
CONTI XPZ962BP conti v fo v-belt 962 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 962
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 962 mm
  • Inside length: 924 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX380
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717410
  • Supplier number: CONTI XPZ962BP
Length
962
Width
9,7 mm
Reference length ld
962 mm
Inside length
924 mm