dewalt_ddf6753200
DEWALT DDF6753200 haakbeugel enkel metaal 20 mm (100 st.)
 13,19 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • 100 x 20mm Metal Conduit Clip
Kenmerken
  • For use with magnetic nose piece
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Voor diameter: 20 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905022617
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DDF6753200
Voor diameter
20 mm
Substraat
MASONARY
Omschrijving
Conduit Clip
Dcn890 compatibility
YES
C5 compatibility
NO
Blisterverpakking
NO
Doos
YES
Diameter
20,0 mm