dewalt_dfc1510000
DEWALT DFC1510000 SC-PRO draaicapsule M8 (10 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
  • GHS02 Brandgevaarlijk
  • GHS07 Schadelijk
  • GHS08 Lange termijn gezondheidsschadelijk
Productomschrijving
  • SC-PRO M8 Draaicapsule
Kenmerken
  • ETA-optie 7 goedkeuring voor ongescheurd beton
  • Voor gebruik in combinatie met beitelvormige draadstangen
  • De hoeveelheid mortel is exact afgestemd op de boorgatdiameter en de diepte van het gat
  • 18 maanden levensduur
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Voor diameter: 8 mm
  • Boordiameter: 10 mm
  • ADR-verpakkingsgroep: Niet van toepassing
  • ADR-klasse: 3
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Hoofdgevaarseigenschap: GHS02 Ontvlambaar
  • P-zinnen: P210; P280; P303 + P361 + P353; P305 + P351 + P338
  • H-zinnen: H226; H302; H315; H317; H319; H360D; H372
  • Gevarenklasse: GHS02 Ontvlambaar; GHS07 Schadelijk of irriterend; GHS08 Gezondheidsgevaar
  • Toestand aggregaat: Vloeibaar
  • Vlampunt: 33 °C
Veiligheidsaanbevelingen
  • P280: Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
Gevarenaanduidingen
  • H226: Ontvlambare vloeistof en damp.
  • H302: Schadelijk bij inslikken.
  • H315: Veroorzaakt huidirritatie.
  • H317: Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
  • H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H360D: Kan het ongeboren kind schaden.
  • H372: Veroorzaakt schade aan organen bij langdurige of herhaalde blootstelling.
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFC1510000
Voor diameter
8 mm
Boordiameter
10 mm
Adr-verpakkingsgroep
Niet van toepassing
Adr-klasse
3
Un-code
Niet van toepassing
Hoofdgevaarseigenschap
GHS02 Ontvlambaar
P-zinnen
P210; P280; P303 + P361 + P353; P305 + P351 + P338
H-zinnen
H226; H302; H315; H317; H319; H360D; H372
Gevarenklasse
GHS02 Ontvlambaar; GHS07 Schadelijk of irriterend; GHS08 Gezondheidsgevaar
Toestand aggregaat
Vloeibaar
Vlampunt
33 °C
Stuks
10,0
Draadgrootte
M8
Doos
NO
Substraat
Universeel
Diameter boorbit
10,0 mm