dewalt_dfm1110580
DEWALT DFM1110580 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M12x105
 1,32 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • PTB-PRO M12x105 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 12 mm
  • Totale lengte: 105 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M12
  • Product Range: Dewalt PTB-PRO
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352962207
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110580
Boordiameter
12 mm
Totale lengte
105 mm
Oppervlaktebehandeling (bout)
Verzinkt
Schroefdraadmaat
M12
Lengte
105,0 mm
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M12 mm
Kopafmetingen
19,0 mm
Max. tfix
20,0 mm