dewalt_dnf25r60e
DEWALT DNF25R60E rolspijker 2.5-60 geringd helder (9000 st.)
 76,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • [DNF] Rolspijkers 2.5-60 Geringd Helder 9m
Kenmerken
  • Nagels in rol met heldere, gegalvaniseerde G12, thermisch verzinkte of RVS afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 60 mm
  • Diameter: 2,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013952725
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNF25R60E
Lengte
60 mm
Diameter
2,5 mm
Te gebruiken met
DPN75C, DPN90C
Hoek
15,0 °
Lengte
60,0 mm
Diameter
2,5 mm