dewalt_dnpt28r63z
DEWALT DNPT28R63Z papiergebonden contructienagels 2.8-63 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
 27,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • [DNPT33] Papiergebonden 2.8-63 Geringd Helder 2.2m
Kenmerken
  • Heldere of geringde papiergebonden nagels met thermisch verzinkte & RVS afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte nagel: 63 mm
  • Hoek: 34 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 2,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013961482
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNPT28R63Z
Lengte nagel
63 mm
Hoek
34 °
Aantal per pak
2200
Dikte nagel
2,8 mm