dewalt_dnw28r50g12e
dewalt_dnw28r50g12e
dewalt_dnw28r50g12e
dewalt_dnw28r50g12e
dewalt_dnw28r50g12e
dewalt_dnw28r50g12e
DEWALT DNW28R50G12E draadlas constructienagels 2.8-50 geringd gegalvaniseerd G12 2.2m (2200 st.)
 33,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 28/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 2.8-50 Geringd Gegalvaniseerd G12 2.2m
  • Lengte nagel: 50 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 2,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950745
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW28R50G12E
Lengte nagel
50 mm
Hoek
33 °
Dikte nagel
2,8 mm
Diameter
2,8 mm
Lengte
50,0 mm