dewalt_dt7540_qz
dewalt_dt7540_qz
dewalt_dt7540_qz
dewalt_dt7540_qz
DEWALT DT7540-QZ impactdop 22mm 1/2" (kort - 38mm)
 8,11 incl. BTW
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • Impact dop 22mm 1/2" (Kort - 38mm)
Kenmerken
  • 6-punts convex patroon voor verhoogde duurzaamheid
  • Voor gebruik met zowel pneumatische als accu slagmoersleutels
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 22 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • Lengte: 38 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5035048543313
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DT7540-QZ
Dopmaat
22 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1/2"
Lengte
38 mm