erdi_d106a_250_sb
ERDI D106A-250-SB universele schaar met breed blad
 27,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 05/06/2026
blister
Productomschrijving:
  • Voor lang recht en figuurknippen (grote radiussen)
  • Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Alleen rechtsknippend leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 67 mm; 2 5/8 inch
  • Totale lengte: 250 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Rechtshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220025635
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D106A-250-SB
Lengte (blad)
67 mm; 2 5/8 inch
Totale lengte
250 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm