facom_54a32sls
FACOM 54A.32SLS gebogen ringsleutel met SLS bevestiging 32mm
Productomschrijving
  • 54A.SLS - Gebogen ringsleutels "zware uitvoering", metrische maten
Kenmerken
  • Door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.
  • Ideaal voor standaard moeren.
  • Wringpijp te gebruiken: - 54.M1B voor de maten 24 en 30 mm; - 54.M2B voor de maten 32 en 41 mm; - 54.M3B voor de maten 46 mm; Metrische maten: van 24 tot 46 mm.
  • Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 32 mm
  • Maat aansluiting (handgreep): 21,5 mm
  • Garantie leverancier: FACOM - 2 jaar (D2)
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FACOM
  • EAN: 3662424029158
  • Artikelnummer leverancier: FACOM 54A.32SLS
Sleutelwijdte
32 mm
Maat aansluiting (handgreep)
21,5 mm