fami_fbg13s605v00004
fami_fbg13s605v00004_2
fami_fbg13s605v00004
fami_fbg13s605v00004_2
FAMI FBG13S605V00004 steun voor halve legplank 605x77x34 mm blauw RAL 5012
Productomschrijving:
  • Extra onderste halve bodemplaat
  • Afm. mm B =605 D =77 H =34
  • Kleur: blauw RAL 5012
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 605 mm
  • Diepte: 77 mm
  • Hoogte: 34 mm
  • Kleur (fabrikant): Blauw
  • Kleur: Blauw
  • RAL-nummer: 5012
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711394388
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG13S605V00004
Breedte
605 mm
Diepte
77 mm
Hoogte
34 mm