fami_fbg13s605v00004
fami_fbg13s605v00004_2
fami_fbg13s605v00004
fami_fbg13s605v00004_2
FAMI FBG13S605V00004 support for half-shelf 605x77x34 mm blue RAL 5012
Product description:
  • Additional lower half bottom plate
  • Dim. mm W =605 D =77 H =34
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Width: 605 mm
  • Depth: 77 mm
  • Height: 34 mm
  • Colour (manufacturer): Blue
  • Color: Blue
  • RAL number: 5012
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394388
  • Supplier number: FAMI FBG13S605V00004
Width
605 mm
Depth
77 mm
Height
34 mm