fami_m32t023ag007107
FAMI M32T023AG007107 MASTER DE top plank met 3 randen PVC coating 36x27Eh 714x573x23 mm zwart
Productomschrijving:
  • Afm. mm B =714 D =573 H =23
  • Kleur: zwart
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 714 mm
  • Hoogte: 23 mm
  • Diepte: 573 mm
  • Kleur (fabrikant): Zwart
  • Kleur: Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711396610
  • Artikelnummer leverancier: FAMI M32T023AG007107
Breedte
714 mm
Hoogte
23 mm
Diepte
573 mm