fami_m32t023ag007107
FAMI M32T023AG007107 MASTER DE top shelf with 3 edges PVC coated 36x27Eh 714x573x23 mm black
Product description:
  • Master top shelves with 3 sides with rubber covering for master computer cabinet-eH =36 x 27
  • Dim. mm W =714 D =573 H =23
  • Colour: black
Key features according to our expert
  • Width: 714 mm
  • Height: 23 mm
  • Depth: 573 mm
  • Colour (manufacturer): Black
  • Color: Black
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711396610
  • Supplier number: FAMI M32T023AG007107
Width
714 mm
Height
23 mm
Depth
573 mm