FESTOOL PT-STF-D150-M14 polijstzool - 488342
 29,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
  • Geleverd uit België
FESTOOL Bonusweken - Gratis cadeau bij accessoires
Hoe werkt het?
  • Koop geselecteerde FESTOOL accessoires en verbruiksartikelen binnen de actieperiode.
  • Registreer je aankoop via je MyFestool account en upload je factuur uiterlijk op 31.08.2026.
  • Na goedkeuring ontvang je het door jou gekozen gratis cadeau rechtstreeks van Festool.
  • Deelnemende artikelen herken je aan het actielabel op de productpagina.
  • Klik op het actielabel om alle deelnemende producten te bekijken.
Welke cadeaus kan je krijgen?
  • SYS3 ORG M 89 22xESB Systainer³ Organizer (204853)
  • SYS-RB Systainer-trolley (204869)
  • SYS-SB SYS-StorageBox (499901)
  • GHS 25 I Gehoorbescherming (577792)
  • KBS C Accu LED-bouwlamp (578126)
  • BR 10 DAB+ Digitale radio (202111)
Optimale drukverdeling bij polijsten
Productomschrijving
Polijstzool PT D150-M14
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 150 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): M14
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549072455
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 488342
Diameter (schijf)
150 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
M14
Hoogte
25.00 mm
ø
125.00 mm