Kies je filter
Filteren
Categorieën
Merk
Alleen op voorraad
Prijs excl. BTW
tot €
Diameter (schijf)
Toerental
Schuuruitslag
Schuurbewegingen
Werkdruk (continudruk)
Aandrijftype
Transportgewicht met toebehoren
Luchtverbruik bij nominale belasting
Productgewicht zonder toebehoren
Toerental excenterbeweging
Trillingsemissiewaarde ah (met 1 as)
Schuurzool Ø
Geluidsdrukniveau
Trillingsemissiewaarde ah (met 3 as)

Koop een cadeaubon

Perslucht-excenterschuurmachines en vlakschuurmachine van Festool

Perslucht-excenterschuurmachines en een vlakschuurmachine van Festool schuren met perslucht in plaats van stroom. Ze zijn bedoeld voor schilders, carrosseriewerkplaatsen en meubelmakerijen die al met een compressor werken en een lichte schuurmachine willen voor lange schuurbeurten.

De LEX 3 is een excenterschuurmachine in vier uitvoeringen: 150/3, 150/5, 150/7 en 77/2,5. Het eerste getal is de diameter van de schuurzool, het tweede de slag in mm. Een kleine slag schuurt fijn en geeft een gladde afwerking voor lak; een grote slag neemt sneller materiaal weg bij grof voorwerk. Met de schuurzool van 77 mm kom je op kleine vlakken en in profielen.

De LRS 400 is een perslucht-vlakschuurmachine voor rechte vlakken en kanten. Die werkt op 6 bar en verbruikt 390 l/min. Controleer bij elke machine of je compressor de vereiste druk en hoeveelheid lucht levert, zeker als meerdere machines tegelijk op hetzelfde net draaien. Deze machines vallen onder Festool pneumatisch gereedschap, waar het persluchtgereedschap van Festool samen staat.

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.