FLUKE FP-SMFT zekering 630MA/1000VAC/VDC VFA 6,3x32mm (2 st.) - 5280054
Productomschrijving
  • FP-SMFT-zekeringpakket van 2, 630MA/1000VAC/VDC VFA 6,3X32MM.
  • Dit zekeringspakket is bedoeld voor gebruik als accessoire voor de SMFT-1000 PV-tester.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Stroomsterkte: 630 mA
  • Type zekering: Glaszekering
  • Spanning: 1000 V
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FLUKE
  • EAN: 0195112021316
  • Artikelnummer leverancier: FLUKE 5280054
Stroomsterkte
630 mA
Type zekering
Glaszekering
Spanning
1000 V