phantom-11-500-115001050b
phantom-11-500-115001050b--2
phantom-11-500-115001050b
phantom-11-500-115001050b--2
PHANTOM 115001050B hss-e spiraalboor in blisterverpakking 10,5 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving:
  • Phantom HSS-E Spiraalboor DIN 338 in blisterverpakking
  • DIN 338, cil. schacht, met kruisaanslijping vanaf 2,0 mm, tophoek 135°
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 10,5 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 133 mm
  • Maat schacht: 10,5 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Snijlengte: 87 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: PHANTOM
  • EAN: 8716563614364
  • Artikelnummer leverancier: PHANTOM 115001050B
Diameter
10,5 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
133 mm
Maat schacht
10,5 mm
Type schacht
Cilindrisch
Snijlengte
87 mm
Tolerantie d1 (tol. d1)
h8
Totaallengte (l1)
133 mm
Gereedschapsmateriaal
HSS-E
Spiraallengte (l2)
87 mm
Boordiameter (d1)
10,5 mm
Koelkanaal
Nee
Snijrichting
Rechts
Spiraaltype
Type N
Oppervlak
Gebronsd
Schacht ø (d2)
10,5 mm