redrooster_rri_ba50s3
RED ROOSTER RRI-BA50S3 accu haakse moeraanzetter met afslag
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
Kenmerken
  • Borstelloze motor
  • Lithium-Ion accu, naar keuze met 2,5 Ah of 5,0 Ah capaciteit
  • Instelbaar koppel
  • Toerental 200 RPM
  • Compact en lichtgewicht Batterij en lader dienen separaat besteld te worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Maat gereedschapsopname: 3/8"
  • Type gereedschapsopname: Buitenvierkant
  • Vorm (handgreep): Haaks
  • Min. aandraaimoment: 10 Nm
  • Max. aandraaimoment: 50 Nm
  • Bluetooth: Nee
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981337507
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER RRI-BA50S3
Accuspanning
18 V
Maat gereedschapsopname
3/8"
Type gereedschapsopname
Buitenvierkant
Vorm (handgreep)
Haaks
Min. aandraaimoment
10 Nm
Max. aandraaimoment
50 Nm