redrooster_rri_bi55t
RED ROOSTER RRI-BI55T slagmoersleutel 3/8" met afslag
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen
Productomschrijving
Kenmerken
  • Borstelloze motor
  • 18 Volt Lithium-Ion accu
  • Dynapact slagmechanisme
  • Instelbaar koppel (50 stappen)
  • Tweetraps trekker voor het vinden van de draad
  • Toerental 1500 - 2000 - 2400 RPM
  • Compact en lichtgewicht Batterij en lader dienen separaat besteld te worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 20 V
  • Maat gereedschapsopname: 3/8"
  • Type gereedschapsopname: Buitenvierkant
  • Vorm (handgreep): Pistool
  • Min. aandraaimoment: 15 Nm
  • Max. aandraaimoment: 55 Nm
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981370412
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER RRI-BI55T
Accuspanning
20 V
Maat gereedschapsopname
3/8"
Type gereedschapsopname
Buitenvierkant
Vorm (handgreep)
Pistool
Min. aandraaimoment
15 Nm
Max. aandraaimoment
55 Nm