renold_gy100a3s11i
RENOLD SYNERGY 100-3 S No. 11 sluitschakel triplex 1 1/4" - GY100A3S11I
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1 1/4 inch; 31,75 mm
  • Lengte (pen): 111,2 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Gewicht (kg/m): 12,6 kg/m
  • Dikte (buitenplaat): 4,06 mm
  • Type (ISO/ANSI): 100A-3
  • Hoogte: 4,2
  • Binnenbreedte: 18,9 mm
  • Breeksterkte: 261000 N
  • Diameter (pen): 9,54 mm
  • Dikte (binnenplaat): 4,06 mm
  • Plaathoogte: 30,17 mm
  • Schakelnummer: 11
  • Uitvoering (schakel): Triplex
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766042920
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY100A3S11I
Steek
1 1/4 inch; 31,75 mm
Lengte (pen)
111,2 mm
Productlijn
Renold Synergy
Gewicht (kg/m)
12,6 kg/m
Dikte (buitenplaat)
4,06 mm
Type (iso/ansi)
100A-3
Hoogte
4,2
Binnenbreedte
18,9 mm
Breeksterkte
261000 N
Diameter (pen)
9,54 mm
Dikte (binnenplaat)
4,06 mm
Plaathoogte
30,17 mm