renold_gy60a3s107i
RENOLD Synergy 60a-3 klinkschakel triplex 3/4 inch - GY60A3S107I
 56,52 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 3/4 inch
  • Dikte (buitenplaat): 2,45 mm
  • Gewicht (kg/m): 4,38 kg/m
  • Hoogte: 2,6
  • Breeksterkte: 93900 N
  • Dwarssteek: 22,78 mm
  • Lengte (pen): 70,9 mm
  • Binnenbreedte: 12,57 mm
  • Diameter (pen): 5,94 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,45 mm
  • Plaathoogte: 17,5 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Type (ISO/ANSI): 60A-3
  • Schakelnummer: 107
  • Uitvoering (schakel): Triplex
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766031276
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY60A3S107I
Steek
3/4 inch
Dikte (buitenplaat)
2,45 mm
Gewicht (kg/m)
4,38 kg/m
Hoogte
2,6
Breeksterkte
93900 N
Dwarssteek
22,78 mm
Lengte (pen)
70,9 mm
Binnenbreedte
12,57 mm
Diameter (pen)
5,94 mm
Dikte (binnenplaat)
2,45 mm
Plaathoogte
17,5 mm
Productlijn
Renold Synergy
Type (iso/ansi)
60A-3