skf_620216_2rsh
skf_620216_2rsh_2
skf_620216_2rsh_3
skf_620216_2rsh
skf_620216_2rsh_2
skf_620216_2rsh_3
SKF 6202/16-2RSH eenrijige groefkogellager cilindrisch 16x35x11 mm
 51,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
Productomschrijving
  • Geïntegreerde afdichting verlengt de levensduur van de lagers
  • Eenvoudig, veelzijdig en robuust ontwerp
  • Lage wrijving en hoge toerentallen
  • Geschikt voor radiale en axiale belastingen in beide richtingen
  • Weinig onderhoud nodig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 16 mm
  • Breedte: 11 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Rubber
  • Radiale speling: CN (Normaal)
  • Materiaal (lager): Staal
  • Materiaal (kooi): Messing (plaat)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Buitendiameter: 35 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316571822440
  • Artikelnummer leverancier: SKF 6202/16-2RSH
Binnendiameter
16 mm
Breedte
11 mm
Aantal rijen
1
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Rubber
Radiale speling
CN (Normaal)
Materiaal (lager)
Staal
Materiaal (kooi)
Messing (plaat)
Type boring
Cilindrisch
Hoge temperatuur
Nee
Buitendiameter
35 mm