skf-f2bss-30m-ytpss-f2bss-30m--ytpss
SKF F2BSS 30M-YTPSS Y-kogellagerunit met flens ovaal, d 30 mm, A 34,1 mm, J 116,7 mm
 250,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 30 mm
  • Vorm (lagerhuis): Ovaal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577843562
  • Artikelnummer leverancier: SKF F2BSS 30M-YTPSS
Asdiameter
30 mm