carat_cty1253000
CARAT CTY1253000 CTY Standaard 125 harde voegenfrees 6mm
 78,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Harde voeg standard, type cty
  • Semi-professioneel gebruik
  • Voor het uitslijpen van middelharde tot harde cementvoegen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452074718
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CTY1253000
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm
Segmentbreedte
6 mm