conti_ctd854421cxa
conti_ctd854421cxa_2
conti_ctd854421cxa
conti_ctd854421cxa_2
CONTI CTD 544 C8M 21 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - CTD854421CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Lengte: 544
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 544 mm
  • Aantal tanden: 68
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817041683
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD854421CXA
Lengte
544
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
544 mm