conti_htd14120hp_b
conti_htd14120hp_b_2
conti_htd14120hp_b
conti_htd14120hp_b_2
CONTI HTD 14M 120 HP-B Conti Synchrodrive tandriem - HTD14120HP-B
 357,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
Eigenschappen:
  • Te lassen met thermoplast
  • Slijtvast
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Benzine- en benzeenbestendig
  • Olie- en vetbestendig
  • UV- en ozonbestendig
  • Lengte: 30000
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 120 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHRODRIVE
  • Nominale lengte: 30000 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817243544
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14120HP-B
Lengte
30000
Steek
14 mm
Breedte
120 mm
Productlijn
CONTI SYNCHRODRIVE
Nominale lengte
30000 mm