conti_htd31776
conti_htd31776_2
conti_htd31776
conti_htd31776_2
CONTI HTD 177 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD31776
 8,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 80.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 177
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 177 mm
  • Aantal tanden: 59
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012300
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD31776
Lengte
177
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
177 mm