conti_htd8240020cxp
conti_htd8240020cxp_2
conti_htd8240020cxp
conti_htd8240020cxp_2
CONTI HTD 2400 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8240020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8240020CXP
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2400 mm