conti_htd14366855cxp
conti_htd14366855cxp_2
conti_htd14366855cxp
conti_htd14366855cxp_2
CONTI HTD 3668 14M 55 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14366855CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3668
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3668 mm
  • Aantal tanden: 262
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817053976
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14366855CXP
Lengte
3668
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3668 mm