conti_htd892020cxa
conti_htd892020cxa_2
conti_htd892020cxa
conti_htd892020cxa_2
CONTI HTD 920 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD892020CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 920
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042611
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD892020CXA
Lengte
920
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
920 mm