conti_htd1496655cxp
conti_htd1496655cxp_2
conti_htd1496655cxp
conti_htd1496655cxp_2
CONTI HTD 966 14M 55 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD1496655CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 966
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 966 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858015732
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD1496655CXP
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
966 mm