conti_htd8180050crb
CONTI HTD8180050CRB conti synchroforce carbon tandriem 1800 x 50 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817038157
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8180050CRB
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominale lengte
1800 mm