conti_spa1007cl
conti_spa1007cl_2
conti_spa1007cl
conti_spa1007cl_2
CONTI SPA1007CL powerspan v-riem 1007 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1007
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1007 mm
  • Binnenlengte Li: 961 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654746
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1007CL
Lengte
1007
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1007 mm
Binnenlengte li
961 mm