conti_spa2982cl
conti_spa2982cl_2
conti_spa2982cl
conti_spa2982cl_2
CONTI SPA2982CL powerspan v-riem 2982 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2982
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2982 mm
  • Binnenlengte Li: 2936 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671415
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2982CL
Lengte
2982
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2982 mm
Binnenlengte li
2936 mm