conti_spa2982cl
conti_spa2982cl_2
conti_spa2982cl
conti_spa2982cl_2
CONTI SPA2982CL powerspan v-belt 2982 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2982
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2982 mm
  • Inside length: 2936 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671415
  • Supplier number: CONTI SPA2982CL
Length
2982
Width
13 mm
Reference length ld
2982 mm
Inside length
2936 mm