conti_spb2240cl
conti_spb2240cl_2
conti_spb2240cl
conti_spb2240cl_2
CONTI SPB2240CL powerspan v-riem 2240 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2180 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655309
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2240CL
Lengte
2240
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2180 mm