conti_spz2800cl
conti_spz2800cl_2
conti_spz2800cl
conti_spz2800cl_2
CONTI SPZ2800CL powerspan v-riem 2800 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2762 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670890
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2800CL
Lengte
2800
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2762 mm