conti_spz2800cl
conti_spz2800cl_2
conti_spz2800cl
conti_spz2800cl_2
CONTI SPZ2800CL powerspan v-belt 2800 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2800
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2800 mm
  • Inside length: 2762 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670890
  • Supplier number: CONTI SPZ2800CL
Length
2800
Width
10 mm
Reference length ld
2800 mm
Inside length
2762 mm