conti_std8136830cxp
conti_std8136830cxp_2
conti_std8136830cxp
conti_std8136830cxp_2
CONTI STD 1368 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8136830CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1368
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1368 mm
  • Aantal tanden: 171
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817056809
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8136830CXP
Lengte
1368
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1368 mm