conti_t1098032
CONTI T10 980 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1098032
 118,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140546
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1098032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
980 mm