conti_t1098032
CONTI T10 980 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1098032
118.22 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 980
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 980 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140546
  • Supplier number: CONTI T1098032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
980 mm