conti_xpa1400bp
conti_xpa1400bp_2
conti_xpa1400bp
conti_xpa1400bp_2
CONTI XPA1400BP conti v fo v-riem 1400 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1400
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1400 mm
  • Binnenlengte Li: 1360 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715010
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1400BP
Lengte
1400
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1400 mm
Binnenlengte li
1360 mm