conti_xpa1957bp
conti_xpa1957bp_2
conti_xpa1957bp
conti_xpa1957bp_2
CONTI XPA1957BP conti v fo v-riem 1957 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1957
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1957 mm
  • Binnenlengte Li: 1917 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715348
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1957BP
Lengte
1957
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1957 mm
Binnenlengte li
1917 mm